بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

بیوگرافی بازیگران مانکن

بازیگران سریال مانکن همراه با بیوگرافی و عکس

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

بازیگران و خلاصه داستان سریال مانکن

سریال مانکن و نحوه توزیع و زمان پخش در شبکه نمایش خانگی و اسامی و بیوگرافی بازیگران و دانلود همه قسمت های سریال را در سایت حرف تازه مشاهده کنید.

مجموعه جدیدی است که برای نمایش شبکه خانگی به کارگردانی حسین سهیلی زاده، در حال تولید و آماده سازی می باشد

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

بازیگران سریال مانکن

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی، امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کی‌قبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج، الهام پاوه نژاد، رضا توکلی، همایون ارشادی، لیندا کیانی، شبنم قلی خانی، محمد صادقی و عارفه معماریان

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

قسمت آخر و زمان پخش سریال

این مجموعه نمایش خانگی به تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۲۶ قسمت به نویسندگی بابک کایدان می باشد که قسمت آخر آن در ۲۶ قسمت بعدی مشخص می شود

خلاصه داستان سریال مانکن

در خلاصه این مجموعه آمده است: «همیشه عشق‌های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند
حسین سهیلی زاده کارگردان در سابقه خود ساخت سریال هایی چون دلنوازان ، فاصله ها ، دختران حوا ، پریا و … را برای تلویزیون در کارنامه هنری اش دارد برای اولین بار به سراغ ساخت سریالی برای نمایش خانگی رفت.

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

فرزاد فرزین بعد از تجربه موفقی که در سریال عاشقانه منوچهر هادی داشت حالا دوباره در یک مجموعه دیگر خانگی مشغول به کار شده و این بار نقشی بسیار متفاوت و خیره کننده و جذاب را بر عهده دارد.

 

عکس بازیگران سریال مانکن

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

بیوگرافی بازیگران مانکن

بیوگرافی محمدرضا فروتن 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 نقش اخگر بازیگر سریال مانکن

محمدرضا فروتن متولد: ۷ / ۱۰ / ۱۳۴۷ می باشد، او در رشته روانشانسی تحصیل کرده است. محمدرضا فروتن به جز پزشکی و بازیگری فعالیت هایی در زمینه گویندگی و خوانندگی نیز دارد. آقای فروتن یکی از داوران جشنواره فجر سال ۹۶ بود. او به دعوت یکی از دوستانش وارد دنیای سینما شده است. محمدرضا فروتن ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است.


 

بیوگرافی مریلا زارعی

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش کتایون بازیگر سریال مانکن

مریلا زارعی متولد: ۲۵ / ۱ / ۱۳۵۳ (قم) می باشد. او به واسطه بازی در فیلم شیار ۱۴۱ به شهرت رسید. او در رشته صنایع غذایی تحصیل کرده است، خانم مریلا زارعی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او بابت بازی در فیلم شیار ۱۴۳ برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن سی و دومین جشنواره فیلم فجر شد.

 


 

بیوگرافی امیرحسین آرمان 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 نقش کاوه صوفیان بازیگر سریال مانکن

امیرحسین آرمان متولد: ۱۴ / ۸ / ۱۳۶۱ بازیگر و خواننده می باشد، او با بازی در سریال ممنوعه به شهرت بالایی دست یافت. او در رشته طراحی داخلی دکوراسیون تحصیل کرده و به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد. با شرکت در کلاس های خصوصی بازیگری وارد دنیای سینما شده است. امیرحسین آرمان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 


 

بیوگرافی نازنین بیاتی 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش همتا بازیگر سریال مانکن

نازنین بیاتی متولد: ۱۵ / ۱۰ / ۱۳۶۸ (تهران) می باشد. او در رشته تئاتر تحصیل کرده است و به غیر از بازیگری در رشته طراحی لباس نیز فعالیت های داشته است. نازنین بیاتی با بازی در فیلم دربند به دنیای سینما پا گذاشت و در اولین فعالیت حرفه ای خود نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

 


 

بیوگرافی فرزاد فرزین 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش بهرام بازیگر سریال مانکن

فرزاد فرزین متولد: ۳ / ۴ / ۱۳۶۰ می باشد. او در رشته مدیریت صنعتی تحصیل کرده است، با انتشار آلبوم شراره به شهرت رسید و برای اولین بار در فیلم های سگ های پوشالی به کارگردانی رضا توکلی در قامت بازیگر ظاهر شد. فرزاد فرزین با آلبوم شخصی تبدیل به یکی از بهترین های پاپ ایران شد. او ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است.

 


 

بیوگرافی لیندا کیانی 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 نقش ژیلا بازیگر سریال مانکن

لیندا کیانی متولد: ۲۳ / ۶ / ۱۳۵۹ می باشد. او در رشته فلسفه تحصیل کرده است، از کودکی با دنیای سینما آشنا بوده و با نقش آفرینی در سریال ساعت شنی به شهرت رسید و با سریال تا ثریا و پایتخت ۲ به شهرت بالایی دست یافت. لیندا کیانی ازدواج کرده اما از همسر او اطلاعاتی منتشر نشده است. او یکی از بی حاشیه ترین بازیگران کشورمان می باشد.

 


 

بیوگرافی حسین پاکدل 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 نقش سلمان صوفیان بازیگر سریال مانکن

حسین پاکدل متولد: ۷ / ۱۰ / ۱۳۳۸ می باشد، او همسر عاطفه رضوی بازیگر مشهور کشورمان می باشد. حسین پاکدل در رشته مهندسی کشاورزی تحصیل کرده و به غیر از بازیگری در رشته اجرا و نویسندگی هم فعالیت دارد. حسین پاکدل و عاطفه رضوی صاحب دختری به نام صبا می باشند.

 


 

بیوگرافی الهام پاوه نژاد 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش فرخنده بازیگر سریال مانکن

الهام پاوه نژاد متولد: ۲۷ / ۶ / ۱۳۵۰ و اصالتا کرمانشاهی می باشد. او در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. خانم پاوه نژاد با بازی در سریال همسران به شهرت رسید، او ازدواج کرده و صاحب دختری به نام کردیا می باشد. خانم پاوه نژاد در جدیدترین فعالیت خود در سریال مانکن ایفای نقش کرده است.

 

 

بیوگرافی شبنم قلی خانی 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش افسون بازیگر سریال مانکن

شبنم قلی خانی متولد: ۱۹ / ۸ / ۱۳۵۶ می باشد. او در رشته تئاتر و هم چنین کارگردانی (خارج از کشور) تحصیل کرده است و علاوه بر بازیگری استاد دانشگاه نیز می باشد. شبنم قلی خانی با بازی در فیلم مریم مقدس به شهرت بالایی دست یافت. او ازدواج کرده و صاحب بک دختر به نام شانا می باشد. خانم قلی خانی عاشق تماشای فیلم، مسافرت و کتاب خواندن است.

 


 

بیوگرافی نفیسه روشن 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نفیسه روشن متولد: ۱۳ / ۲ / ۱۳۶۱ می باشد. او در رشته حقوق اسلامی تحصیل کرده است، فعالیت های هنری خود را از دوران نوجوانی آغاز کرده و با بازی در سریال پربیننده اغما به شهرت بالایی دست یافت. خانم نفیسه روشن ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزندی نشده است، همسر وی خلبان هواپیمای مسافربری می باشد.

 


 

بیوگرافی همایون ارشادی

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

همایون ارشادی متولد: ۵ / ۲ / ۱۳۲۶ در اصفهان می باشد. در او در ایتالیا و در رشته معماری تحصیل کرده است. آقای همایون ارشادی با فیلم پرافتخار طعم گیلاس به کارگردانی زنده یاد عباس کیارستمی به شهرت رسید. او هم چنین در فیلم های هالیوودی هم به ایفای نقش پرداخته است. او ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد.

 


 

بیوگرافی رضا توکلی 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 نقش داریوش بازیگر سریال مانکن

رضا توکلی بازیگر و کارگردان محبوب کشورمان متولد: ۱۸ / ۴ / ۱۳۳۹ می باشد. او تا دیپلم درس خوانده و بعد از ترک تحصیل به طور آزاد وارد دنیای هنری شده است، او در زمان جنگ تحمیلی عکاس نیروی هوایی بوده و همچنین نوازنده قهاری نیز می باشد. او با بازی در سریال ماندگار مردان آنجلس به شهرت بالایی دست یافت. او صاحب دو فرزند می باشد.

 


 

بیوگرافی مائده محمدی 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

نقش  پریماه بازیگر سریال مانکن

مائده محمدی (میکاپ آرتیست و مدل ایرانی) متولد سال ۱۳۷۲ می باشد، او با فعالیت در اینستاگرام به شهرت رسیده و همچنین در چند تیزر تبلیغاتی بازی کرده است. او یکی از زیباترین مدل های ایرانی است و در اولین تجربه بازیگری در سریال مانکن به ایفای نقش پرداخته است. او ازدواج کرده اما تاکنون صاحب فرزند نشده است.

 


 

بیوگرافی بازیگران سریال مانکن+عکس

 

پیشنهاد به شما :دانلود قسمت شانزدهم مانکن

 

دیدگاه خود را بگذارید